16.juulil avati BRUNO 2010 taotlusvoor 07.08.2010

  

Juba kolmandat korda antakse disainiauhind Bruno parimale eesti toote loojale, parima disainiprojekti autorile ning ettevõttele, kes rakendab eeskujulikult design management-i. Auhind on nime saanud disainikateedri rajaja prof Bruno Tombergi järgi. Eesti disaini auhinda on antud välja ka disainikateedri poolt kaheksakümnendatel. Initsiaatoriks prof Tomberg. 
Eesti majandusedu sõltub paljuski ekspordist ja innovatsioonitasemest. Uued konkurentsivõimelised tooted ja teenused sünnivad koostöös disaineritega. Eesti turu väiksusest tingitud kasinad müügikäibed ja suhteliselt passiivne disainerite hõivatus kohalikus tootmises ja ettevõtluses ei heidutada disainereid oma erialal parimaid tulemusi saavutamast. Disainiauhinna välja andmisega soovib EDL soovib väärtustada disaineri ametit ja demonstreerida disaini potentsiaali. 

Kandideerimine Eesti disaini auhinnale BRUNO algab 16.juulil ja kestab kuni 1.septembrini 2010.

Auhinnafond on 150 000 krooni. Žürii on rahvusvaheline.

Kandideerimine Eesti disaini auhinnale BRUNO algas 16. juulil ja kestab kuni 1. septembrini 2010.

Auhinnad kuulutatakse välja pidulikul gaalaõhtul Disainiööl, 24.septembril 2010. Arhitektuuri- ja Disainigaleriis toimub nominentide näitus, millega kaasneb trükis. Osalemise tingimused.

VAATA AUHINNALE REGISTREERUNUID SIIT! Nominendid kuulutatakse välja 8.septembril!