Eesti Disainerite Liit ja Disainiöö kuulutavad 23.veebruari DISAINIPÄEVAKS 21.02.2016

Vabariigi aastapäeva eel mõtiskleme tavapäraselt rohkem oma kodust, maast ja rahvast. Tunneme uhkust eestimaalaste väljapaistvate saavutuste ja oma andekate talentide üle, kelle looming meid inspireerib ning meie elu nauditavamaks, lihtsamaks või esteetilisemaks muudab, majandust ja kultuurielu ergutab ning Eestit maailmas tuntuks teeb. 

Eesti Disainerite Liit koostöös Disainiööga on otsustanud 23.veebruari kuulutada DISAINIPÄEVAKS, ehk päevaks, mil tunnustame tublisid ja andekaid disainereid soetades nende loomingut. Kvaliteetsetest materjalidest nutikad ja kaunid kauakestvad tooted, mis on valmistatud disainerite endi või nende väikefirmade poolt Eestis, annavad emotsionaalse laengu ning eristuvad kindlasti oma väega anonüümsest masstoodangust, mille eetiline päritolu tihti ebaselge on. Olgu iga väiksemgi kodumaise toote ost hooandjaks töökatele disaineritele ja pisitootjatele!

Algatajad loodavad, et DISAINIPÄEVAST saab tore traditsioon, mil meie inimesed tutvuvad kohalike disainerite loominguga ning meie elukeskkonda väärtustavad aina rohkem Eesti disaintooted.  

Iga külastaja, kes 23.veebruaril ostab Eesti Disaini Majast vähemalt 25 EUR eest Eesti disaini või tellib tooteid “estoniandesignhouse” veebipoest saab kingituseks disainiraamatu.

EDM galerii ja stuudiod on külastamiseks avatud teisipäeval 23.02 kl 12-18

Kontakt: Kirke Tatar

info@estoniandesignhouse.ee